Kontakta oss

Adress

Elektromatik Power Generation AB
Besöksadress: Kavelvägen 12, 894 35 Själevad
Postadress: Box 339, 891 27 Örnsköldsvik
Växel: 0660-728 00
Service: 0660-728 90
Försäljning: 0660-728 80
E-post: info@elektromatik.se

Vår Försäljningsavdelning jobbar nära vår Konstruktionsavdelning för att ta fram kompletta och kostnadseffektiva reservkraftlösningar, oavsett om ni har specifika önskemål eller om ni önskar att vi ska hjälpa er att projektera era kommande inköp. Med mångårig erfarenhet av branschen, med hög teknisk kompetensnivå och stor erfarenhet av att arbeta nära kunden så anser vi oss ha goda förutsättningar att hjälpa er.

Så oavsett om ni har behov av en skarp offert eller behöver hjälp med en budgetoffert för framtida investeringar, kontakta oss endera direkt via någon av våra säljare, eller genom Kontaktformuläret, så ska vi hjälpa er.

 

Var god ange ditt namn.
Var god ange ett giltigt telefonnummer.
Var god ange ett meddelande.

Direktnummer och mailadresser

VD

Hans Nordin

VD och försäljning
070-610 11 30
hans.nordin@elektromatik.se

Försäljning

Per Lundgren

Säljare och Projektledare
0660-728 13
per.lundgren@elektromatik.se

Service och Reservdelar

Tommy Mäler

Servicekoordinator
0660-728 07
tommy.maler@elektromatik.se

Ekonomi

Christoffer Gustafsson

Ekonomiansvarig
0159-360 31
christoffer.gustafsson@mavab.se

Projekt och Konstruktion

Bjarte Sandvik

Projektledare
0660-728 22
bjarte.sandvik@elektromatik.se

Henrik Eliasson

Konstruktör El
0660-728 16
henrik.eliasson@elektromatik.se

Magnus Vestberg

Konstruktör El
0660-728 00
magnus.vestberg@elektromatik.se

Martin Carlsson

Design och Applikationsingenjör
0660-728 11
martin.carlsson@elektromatik.se

Annica Näslund

Design och Applikationsingenjör
0660-728 00
annica.naslund@elektromatik.se

Verkstad

Niklas Sjölund

Verkstadschef
0660-728 30
niklas.sjolund@elektromatik.se

Lars-Åke Hållberg

Provrumstekniker
0660-728 45
lars-ake.hallberg@elektromatik.se

Magnus Olsson

Provrumstekniker
0660-728 42
magnus.olsson@elektromatik.se