Kontakta oss

Adress

Elektromatik Power Generation AB
Besöksadress: Kavelvägen 12, 894 35 Själevad
Postadress: Box 339, 891 27 Örnsköldsvik
Växel: 0660-728 00
Service: 0660-728 90
Försäljning: 0660-728 80
E-post: info@elektromatik.se

Var god ange ditt namn.
Var god ange ett giltigt telefonnummer.
Var god ange ett meddelande.

Direktnummer och mailadresser

VD

Hans Nordin

VD och Försäljning
0660-728 02
hans.nordin@elektromatik.se

Operativt Ansvarig

Per Lundgren

COO och Försäljning
0660-728 13
per.lundgren@elektromatik.se

Service och Reservdelar

Tommy Mäler

Servicekoordinator
0660-728 07
tommy.maler@elektromatik.se

Ekonomi

Christoffer Gustafsson

Ekonomiansvarig
0159-360 31
christoffer.gustafsson@mavab.se

Marinette Bylin

Ekonomiassistent
0660-728 12
marinette.bylin@elektromatik.se

Projekt och Konstruktion

Bjarte Sandvik

Projektledare
0660-728 22
bjarte.sandvik@elektromatik.se

Mikael Eriksson

Projektledare
0660-728 14
mikael.eriksson@elektromatik.se

Annica Näslund

Projektadministratör
0660-728 09
annica.naslund@elektromatik.se

Henrik Eliasson

Konstruktör El
0660-728 16
henrik.eliasson@elektromatik.se

David Wikner

Konstruktör El
0660-728 10
david.wikner@elektromatik.se

Tyson LeRuyet

Konstruktör El
0660-728 25
tyson.leruet@elektromatik.se

Martin Carlsson

Konstruktör Mek
0660-728 11
martin.carlsson@elektromatik.se

Jan Norberg

Konstruktör Mek
0660-728 08
jan.norberg@elektromatik.se

Verkstad

Niklas Sjölund

Verkstadschef
0660-728 30
niklas.sjolund@elektromatik.se

Lars-Åke Hållberg

Provrumstekniker
0660-728 45
lars-ake.hallberg@elektromatik.se

Magnus Olsson

Provrumstekniker
0660-728 42
magnus.olsson@elektromatik.se